Meble do salonu: 12 świetnych pomysłów w kolorach roku 2021 Pantone

Meble do salonu: 12 świetnych pomysłów w kolorach roku 2021 Pantone

Autor: Justyna Łotowska
11 gru 2020 20:29

Znamy już kolory roku 2021 według Instytutu Pantone. To Ultimate Grey i Illuminating, czyli neutralny szary i intensywny żółty. Z tej okazji wybraliśmy 12 sof, narożników i foteli w kolorach Pantone. Jak wam się podoba taki pomysł na salon?

Wybór koloru roku Instytutu Pantone to co roku ważne wydarzenie w świecie wnętrzarskich (i nie tylko) trendów. To on wyznacza często to, co modne i ważne w tendencjach w designie, on też kreuje mody, a nawet kierunki komunikacji np. w marketingu czy reklamie. Możemy więc by pewni, że niedługo we wnętrzarskich sesjach, propozycjach producentów, influencerów, blogerów pojawi się sporo szarości i świeżych odcieni żółtego. 

Czytaj też: Kolory roku Pantone 2021 w modnych aranżacjach salonu. Zobacz zdjęcia!

Czy tegoroczny wybór Instytutu Pantone jest trafiony? Zdania będą z pewnością podzielone. Ale pewne jest, że decyzja ekspertów jak zwykle była zaskoczeniem. Kolor żółty to ciekawy, choć modny akcent we wnętrzu. Od razu rzuca się w oczy i przykuwa uwagę. Meble w salonie w takim kolorze, sofa, narożnik czy fotel będą z pewnością gwiazdą pokoju dziennego. Żółty to kolor, który poprawia humor, dodaje optymizmu, sprawia, że szarość za oknem nie jest już tak przytłaczająca i możemy przypuszczać, że taki cel mógł przyświecać Pantonowi przy jego wyborze w tak trudnym dla wszystkich czasie. Żółty to też kolor, który pobudza umysł do aktywności, działa stymulująco i dodaje życia każdej aranżacji salonu i nie tylko.

Z czym zestawiać kolor żółty? Tegoroczny wybór Instytutu Pantone przynosi od razu gotową odpowiedź - z neutralnym szarym. Piękny popielaty odcień jaki zaproponowano na kolor roku 2021, będzie się znakomicie komponował z energetycznym i żywym żółtym. Zobaczcie nasze propozycje na meble do salonu, w których kolory roku 2021 Pantone wyglądają naprawdę świetnie!

Zobacz również: Salon w nowych kolorach roku Pantone. Świetne zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także