PARTNER PORTALU
Meble do salonu i jadalni. Klasyczne i nowoczesne. Nowa kolekcja!

Meble do salonu i jadalni. Klasyczne i nowoczesne. Nowa kolekcja!

Autor: Ewa Kozioł
09 sie 2022 10:13

Urzekają elegancką harmonią i ponadczasowym charterem. Nowa kolekcje mebli Abeto z oferty marki Kler to nowoczesna interpretacja klasycznego wzornictwa.

Kolekcja Abeto to przede wszystkim rzemieślniczy kunszt, z jakim wykonano wchodzące w jej skład meble dedykowane do salonu oraz jadalni. Elementarność łączy się w parze z powściągliwością dekoracji – powierzchnie frontów w fornirze z naturalnego dębu ożywia geometryczny rysunek subtelnych frezowań w jodełkę. Zinterpretowana na nowo francuska jodełka dodaje im ponadczasowego charakteru, wpisując kolekcję także w aktualne trendy wzornicze. Fronty mebli wykonane są w fornirze dębowym i dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – jasnym (dąb naturalny) lub ciemno wybarwionym (dąb onyx).

Meble do salonu i jadalni Abeto oferują szereg możliwości aranżacyjnych nie tylko dzięki różnym wersjom kolorystycznym wykończenia, ale też szerokiej ofercie brył. W kolekcji salonowej dostępne są zarówno niskie komody RTV (dwa modele) z centralną niszą, przewidziane pod wiszący telewizor,
jak i wyższe komody (3- lub 4-drzwiowe) oraz wysoka witryna z asymetrycznymi przeszkleniami. Także meble do jadalni są godne uwagi. Zaprojektowano je starannie, łącząc prostotę form z wygodą.

Stół z solidnym blatem jest mocno wsparty na skośnych nogach, zwężanych ku dołowi. Komody z wewnętrzną szufladą, mogą być w pełni zamknięte albo częściowo przeszklone z efektownym
oświetleniem LED. Całość uzupełnia piękny 4-drzwiowy kredens, który przyciąga wzrok  charakterystycznymi dla całej kolekcji żłobieniami ze wspomnianym już wzorem chévron.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także