PARTNER PORTALU
Meble do salonu i sypialni. Piękna kolekcja sof, foteli i łóżek. Nowość!

Meble do salonu i sypialni. Piękna kolekcja sof, foteli i łóżek. Nowość!

Autor: Ewa Kozioł
26 wrz 2022 13:30

Są komfortowym towarzyszem codzienności. Pomagają zrealizować marzenie o harmonijnym, eleganckim wnętrzu. Zapraszają do chwili zatrzymania w ich objęciach. Takie są sofy, łóżka, fotele i dodatki z nowej linii Prive Room.

Linia Prive Room powstała w odpowiedzi na potrzeby współczesnego człowieka. Pozwala wykreować osobistą przestrzeń, idealną do relaksu i wytchnienia wśród codziennego pośpiechu. Zachęca do bycia tu i teraz. Znalezienia chwili dla samego lub samej siebie – we wnętrzu zaaranżowanym tak, jak podpowiadają indywidualne potrzeby, gust albo nastrój chwili.

Meble i dodatki tchną idyllicznym spokojem, harmonią, nowoczesnym luksusem. Przyciągają wzrok niewymuszoną urodą form. Uwodzą bogactwem miłych dla oka, stonowanych odcieni oraz pieszczących dłonie faktur. Pozwalają znakomicie odprężyć się w ulubionej pozycji. Jednocześnie dają kojącą gwarancję, że za sprawą ponadczasowego wzornictwa nigdy nie wyjdą z mody.  

Kanapy do każdego salonu

To wokół nich powstaje zwykle cała aranżacja salonu, jednak sofy z kolekcji Prive Room nie roszczą sobie praw do królowania w salonie. Wnoszą za to odprężający nastrój spokoju. Na życzenie wpisują się w dostępną przestrzeń albo pomagają wyodrębnić w niej strefy funkcjonalne. Wyjątkowo plastyczne okazują się tu modele modułowe, takie jak Lifesteel, Soft, Emotion czy View.

Zarówno te, jak i pozostałe modele kanap z linii Prive Room w modnych formach wyrażają współczesne standardy wygody. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby gładko wpasować się we wnętrza o najróżniejszej stylistyce. Mają w sobie wytworny minimalizm, jednak zinterpretowany przez twórców na najróżniejsze sposoby. Jedne lekko wspierają się na delikatnych nóżkach, niemal unoszą w powietrzu. Inne – już swą masywną bryłą obiecują naprawdę komfortowy relaks.

Wygodne i designerskie fotele

Fotele z linii Prive Room są znakomitym wyborem dla tego, kto ceni designerskie formy, ale zarazem oczekuje najwyższej wygody. W objęciach każdego z oferowanych tu modeli można znaleźć i jedno, i drugie. Warto popatrzeć choćby na fotel Love Seat. Geometria łączy się w nim ze wspaniałą miękkością, podkreśloną delikatnym pikowaniem siedziska. Poprowadzone po łuku oparcie ma w sobie śmiały gest architekta, a zarazem – zgodnie z nazwą – czule otula siedzącego. Z kolei fotel Soul ma w sobie wyrafinowanie modernizmu, jednak łączy je z wprost obezwładniającą miękkością. 

Wśród mebli z linii Prive Room znalazły się także pufy Mood, które zgodnie z nazwą podążają za nastrojem domowników czy gości i w każdej sytuacji dbają o doskonałą atmosferę relaksu. Mogą posłużyć jako niezależne siedzisko albo towarzyszyć fotelowi lub kanapie w charakterze podnóżka. 

Ale to nie wszystko. Wielu spośród modeli sof towarzyszą także odpowiadające im stylistycznie podnóżki. Już na pierwszy rzut oka znakomicie kreują atmosferę beztroskiego wypoczynku.

Tapicerowane łóżka

Linia Prive Room powstała z myślą o pełnym komforcie we wszystkich porach doby. Nie mogło w niej zatem zabraknąć także łóżek tapicerowanych. Model Essence zrodził się z rozmów o tym, że nic nie kojarzy się ze snem tak sugestywnie, jak poduszka. Rozłożysty zagłówek otrzymał tu więc postać stylizowaną na wielką miękką poduchę. Łóżko Fancy to z kolei komfort, ale i elegancja w każdym calu. Głęboko pikowany zagłówek w typie uszaka daje odczucie przytulności, pozwala też przyjemnie się wtulić w miękką tapicerkę. A zarazem – za sprawą imponującej wysokości, geometrycznej formy i podwójnego szeregu ozdobnych gwoździków – emanuje wyjątkowym szykiem.

Meble i dodatki z linii Prive Room dostępne są w ofercie Miloo Home.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także