PARTNER PORTALU
Meble do salonu - jak dopasować sofę do sylwetki użytkownika

Meble do salonu - jak dopasować sofę do sylwetki użytkownika

Autor: mg
31 maj 2019 11:43

Personalizacja to najważniejszy trend w aranżacji wnętrz. Dlatego producenci nie ustają w staraniach, żeby dostosować je do indywidualnych potrzeb użytkowników. Doskonałym przykładem są sofy z regulowanymi zagłówkami i podłokietnikami.

Czytaj też: Meble modułowe - stwórz samodzielnie kącik wypoczynkowy!

Każdy z nas jest inny. Różnice wychodzą daleko poza podziały: wysoki - niski, szczupły - masywny, zrelaksowany - spięty, introwertyczny – ekstrawertyczny itd. Każdy z nas jest indywidualnością, każdy jest unikalny. Mamy inne cechy fizyczne i psychiczne, inne potrzeby, różnimy się upodobaniami. Dostrzegają to również projektanci i producenci mebli. Stąd rosnąca oferta usług i produktów indywidualizowanych. 

Nawet tak różni, wszyscy musimy odpoczywać. Jedni wolą odpoczywać aktywnie, inni niemal w bezruchu. Każdy z nas potrzebuje miejsca, w którym może poczuć się swobodnie. Mając to na uwadze, producenci sof i narożników doskonalą swoje meble, wyposażając je w ruchome zagłówki i podłokietniki. Dzięki temu można je dopasować do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika i stworzyć strefę komfortowego wypoczynku.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także