Meble do salonu. Nowoczesna kanapa i fotel we włoskim stylu

Meble do salonu. Nowoczesna kanapa i fotel we włoskim stylu

Autor: Urszula Tatur
05 lip 2021 14:59

Świat muzyki, ze swoją zdolnością do głębokiego budzenia emocje, inspiruje do tworzenia mebli, które będą połączeniem między ludzką duszą a otaczającym światem. To świetny sposób na wywołanie dobrego samopoczucia i harmonii doświadczanej w przestrzeni domowej. Dlatego po kolekcji mebli Blues, Turri po raz kolejny powierza Giuseppe Viganò projekt nowej kolekcji - sof modułowych Soul oraz fotela Lyra.

Jako zapowiedź kolekcji, w której znajdą się elementy dedykowane do strefy dziennej, jadalnej i sypialnej, Turri wypuszcza teraz sofę i fotel Soul. Cenne skórzane wstawki, które wzbogacają krawędzie są znakiem rozpoznawczym tych miękkich i otulających mebli tapicerowanych.

Umiejętne rzemiosło Turri, podkreślone dbałością o każdy szczegół, pozwala na szeroki margines personalizacji, aby stworzyć niepowtarzalne elementy w układzie mebli, a także w doborze wykończeń. Sofa dostępna jest zarówno w wersji stałej jako dwu- lub trzyosobowa, jak i modułowej. Istnieje również możliwość łączenia różnych modułów, w tym siedzisk narożnych, szezlongu czy stolików kawowych z drewnianą podstawą i marmurowym blatem, tak by zaprojektować mebel według własnego gustu i dopasowany do potrzeb.

Metalowa podstawa fotela o wyraźnie okrągłym kształcie jest dostępna zarówno w wersji stałej, jak i obrotowej wersji i właśnie ten aspekt wprowadza kolejną nowość wśród propozycji Turri. Ponadto pokrycie sofy i fotela - oba w całości tapicerowane - dostępne jest w skórze, tkaninie, a także efektownym połączeniu pierwszego z drugim. Fotel Lyra, zaprojektowany został jako element bardziej uniwersalny, ponieważ można go łączyć z innymi kolekcjami. Zwężająca się, lekka bryła siedziska i orzechowa podstawa przypominają ramiona starożytnego instrumentu muzycznego. Miękka poduszka sprawia, że ​​siedzisko jest jeszcze wygodniejsze.

W ten sposób Soul i Lyra uzupełniają obraz wielu nowości wprowadzonych przez Turri w 2021 roku i wzmacniają współpraca historycznej firmy Brianza i Studio Viganò. Ich stała zaangażowanie, w którym przeplatają się wzornictwo i rzemiosło, sprawiło, że firma ambasadorka nowego, nowoczesnego i kosmopolitycznego smaku.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także