PARTNER PORTALU
Meble do salonu: piękna, modna kolekcja w białym kolorze

Meble do salonu: piękna, modna kolekcja w białym kolorze

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 wrz 2020 12:10

Białe meble do salonu to świetny wybór. Są modne i będą pięknie wyglądały we wnętrzu urządzonym w każdym stylu. Zobaczcie sami!

Kolekcja mebli do salonu Lisse to połączenie ponadczasowej, prostej formy z modnym białym kolorem. Będzie doskonałą bazą dla aranżacji wnętrza w różnych stylach, w szczególności nowoczesnym i skandynawskim. Mocny, biały kolor z połyskiem pięknie rozjaśni i optycznie powiększy przestrzeń salonu. Oświetlenie LED zamontowane w meblach wprowadzi z kolei przyjemną, przytulną atmosferę.

W kolekcji znajdują się: szafka RTV, stolik, komoda oraz witryny, które świetny sprawdzą się zarówno jako miejsce na przechowywanie, jaki na wyeksponowanie eleganckiego szkła, wazonów czy dodatków. Zawiasy we wszystkich meblach wyposażono w komfortowy system „cichego domyku”, dzięki czemu zamykanie drzwiczek nie powoduje hałasu.

Fronty mebli wykończone są folią w połysku. W szklanej części użyto czystego szkła hartowanego o grubości 4 mm, natomiast szklane półki są wykonane ze szkła niehartowanego o grubości 5 mm. Uchwyty są z metalu.

Polecamy także Meble do salonu: 12 świetnych pomysłów. Zobacz piękne zdjęcia!

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także