×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Meble do salonu - sofy na... kółkach

Meble do salonu - sofy na... kółkach

Autor: mg
01 gru 2017 13:01
Aktualizacja: 04 gru 2017 11:53

Sofy zaopatrzone w kółka są raczej ciekawostką niż standardem w naszych domach. Tym niemniej warto im się przyjrzeć bliżej, zwłaszcza, jeśli jesteśmy miłośnikami nieustannych zmian aranżacji. Sofy z kółkami bez problemu przesuniemy w nowe miejsce.

Czytaj też: Jak półwysep może zastąpić stół w niewielkiej kuchni?

Największą zaletą sof na kółkach jest ich mobilność. Dzięki niej te dość ciężkie i masywne meble bez problemu ustawimy w dowolnym miejscu salonu. Na pewno chętnie z takiego rozwiązania skorzystają osoby lubiące dokonywać częstych metamorfoz aranżacyjnych swoich wnętrz. Zresztą ponoć żyjemy w czasach "współczesnych nomadów", więc wszelkie meble, które ułatwiają błyskawiczną zmianę miejsca zamieszkania są jak najbardziej pożądane.

Sofy na kółkach zwykle mają dość nieskomplikowane kształty, wpisujące się w modny obecnie minimalizm. Rezygnują z dekoracyjności na rzecz funkcjonalnej prostoty, choć na rynku można również spotkać klasyczne sofy pikowane wyposażone w kółka. Zawsze jednak kształt i wielkość elementów jezdnych dopasowane są do stylistyki mebla.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także