PARTNER PORTALU
Meble do salonu w kolorze drewna. Piękna, elegancka kolekcja!

Meble do salonu w kolorze drewna. Piękna, elegancka kolekcja!

Autor: Ewa Kozioł
23 wrz 2022 16:40

Jakie meble do salonu wybrać? Polecamy meble w kolorze drewna. Są eleganckie i piękne wyglądają. Sprawdzą się zarówno w mały, jak i w dużym salonie, w salonie nowoczesnym i klasycznym.

Meble do salonu i jadalni z kolekcji Polypody z miejscem do przechowywania kwiatów. Została stworzona z myślą o osobach, które chcą i lubią przebywać w otoczeniu zieleni na co dzień. Meble z tej kolekcji pozwalają wyeksponować rośliny bez konieczności kupowania dodatkowych stojaków.

Meble mają wbudowane skrzynie na rośliny, do których należy dokupić wkłady z materiału nieprzepuszczającego wodę. Do regałów czy komody możesz też dokupić specjalne oświetlenie o fioletowej barwie, która imituje światło dzienne, dzięki czemu przyśpiesza wzrost roślin.

Metalowe nogi i imitacja drewna sprawiają, że kolekcja idealnie sprawdzi się w eleganckim wnętrzu, jak i nowoczesnym czy bardziej surowym – loftowy. 

W skład kolekcji wchodzą komody, witryny, szafka rtv, półka wisząca, meblościanka, stół jadalniany, regał oraz stolik kawowy.

Cena: 999 zł/komoda, 749 zł/mała komoda, 549 zł/szafka z rtv, 169 zł/półka wisząca, 999 zł/witryna, 699 zł/regał, 549 zł/regał niski, 799 zł/stolik kawowy.

Meble są dostępne w Salonach Agata. 

Zobacz także Meble do salonu. 10 pięknych kolekcji z polskich sklepów. Zobacz wszystkie!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także