PARTNER PORTALU
Meble do salonu - wprowadź do wnętrza energetyczne kolory!

Meble do salonu - wprowadź do wnętrza energetyczne kolory!

Autor: mg
17 lip 2019 13:20

Często aranżacje naszych salonów są stonowane, niekiedy wręcz zachowawcze. Boimy się kolorów, zwłaszcza tych wyrazistych. A szkoda, bo dzięki nim można stworzyć wyjątkowe wnętrze. Dlatego pokazujemy meble utrzymane w intensywnych kolorach, które odmienią każdy salon.

W naszych salonach królują szarości i pastele w pełnym wachlarzu odcieni. Owszem, wprowadzają one do wnętrza relaksującą swobodę i sprzyjają wyciszeniu, ale też niekiedy bywają monotonne, a nawet nudne. Dlatego osobom niepozbawionym aranżacyjnej odwagi proponujemy energetyczne kolory, które potrafią odmienić niejedno pomieszczenie. Zakres ich stosowania zależy od naszej odwagi, ale też upodobań estetycznych. Nadużywając intensywnych barw, możemy bowiem wywołać we wnętrzu wrażenie chaosu. A tego przecież nie chcemy.

Do salonu może trafić na przykład czerwona bądź żółta sofa, stając się centralnym elementem aranżacji. Można też postawić na kolorowy fotel, który nie tylko będzie ciekawym akcentem dekoracyjnym, ale też łatwiej go się pozbędziemy, gdy już się nam znudzi. Dla mniej odważnych pozostają wielokolorowe poduszki, rozrzucone swobodnie na sofie. Meble tapicerowane są głównym przedmiotem kolorystycznych eksperymentów. Ale nie jedynym. Urządzając salon, można również zdecować się na komody i regały z pojedynczymi kolorowymi fronatmi lub niewielkie stoliki kawowe o takich blatach. W każdym przypadku osiągniemy intrygujący efekt aranżacyjny. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także