Meble do salonu. Wybierz praktyczne regały

Meble do salonu. Wybierz praktyczne regały

Autor: Urszula Tatur
18 lut 2021 11:15

Regał w salonie ma wiele twarzy, a nowoczesne modele śmiało mogą posłużyć jako dekoracyjne ścianki do dzielenia przestrzeni.

Regał to niezbędny element w każdym domu czy biurze. To miejsce do przechowywania książek, ale także przedmiotów, fotografii czy małych obrazów. Staje się tym samym źródłem nowych inspiracji i strażnikiem naszych wspomnień. Od przedpokoju po salon, od sypialni po kuchnię, regał wpasuje się w każdą przestrzeń, urządzając i wprowadzając porządek. Jest też doskonałym elementem architektonicznym służącym do podziału przestrzeni.

Regał ALIX, projekt Maurizio & Silvia Varsi

Ściana staje się elementem 3D dzięki Alix, regałowi zaprojektowanemu przez Maurizio i Silvię Varsi dla Bonaldo. Niezbędny projekt dla dużego efektu dużego wizualnego: konstrukcja składa się z dwóch metalowych rur przymocowanych do ściany, na których znajduje się drewniana rama, która wystaje ze ściany, dając efekt trójwymiarowości. Dzięki drewnianej ramie Alix przełamuje monotonię ściany, tworząc wyraźny kontrast materiałowy między ciepłem drewna a zimnem aluminiowej konstrukcji. Moduły regałów Alix są dostępne w dwóch różnych rozmiarach.

Regał ROLL, Projekt Dondoli & Pocci

Roll to regał modułowy przeznaczony do wyposażenia przestrzeni nawiązujących do stylu industrialnego. Możliwość mocowania do sufitu, jak i do ściany sprawia, że ​​jest to element wyposażenia, który można również zamontować na środku pomieszczenia, dzieląc go na dwie przestrzenie. Mocowanie do ściany odbywa się za pomocą wsporników wykonanych z metalowych rurek z ołowianym wykończeniem. Zarówno półki, jak i detale wychodzące z metalowych rur są dostępne w tym samym wykończeniu co wsporniki lub w różnych wykończeniach, co zapewnia grę kontrastów. Modułowość regału Roll sprawia, że ​​nadaje się on do każdego rozmiaru ściany, zarówno w domu, jak i w biurze. Roll jest dostępny również z modułem stojaka TV (wersja naścienna).

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także