×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble do sypialni. 10 nowoczesnych kolekcji

Meble do sypialni. 10 nowoczesnych kolekcji

Autor: Marta Ustymowicz
Dodano: 13 paź 2015 09:27
Zaktualizowano: 14 paź 2015 08:11

Sypialnia to szczególne miejsce w domu. Warto urządzić ją zgodnie z własnym stylem, aby każda pobudka była zastrzykiem energii na kolejny dzień. W galerii znajdziesz 10 nowoczesnych kolekcji.

Miłośnicy nowoczesnych aranżacji z łatwością znajdą kolekcję mebli do sypialni odpowiednią dla siebie. Styl nowoczesny jest obecnie bardzo modny, dzięki czemu co chwilę w salonach meblowych pojawiają się nowe kolekcje. Nie tylko białe i minimalistyczne, ale również z elementami drewna, wbudowanym oświetleniem, ukrytymi funkcjami czy modnym szkłem. 

W sypialni pierwsze skrzypce powinno grać łóżko. Odpowiednio wyeksponowane będzie prawdziwą dekoracją wnętrza. W nowoczesnej sypialni sprawdzą się zarówno modele proste stylistycznie, wykonane z chłodnych materiałów, jak również tapicerowane tkaniną. Modne są dziś meble, które łączą kontrastujące materiały tj. lakierowane powierzchnie i porowate drewno czy metal i tkaninę. Dzięki tym różnicom, meble mają niepowtarzalny charakter i nadają wnętrzu smaku. 

Aby wnętrze sypialni było nie tylko estetyczne, ale i wygodne, warto wybrać meble z funkcjami. Szafę z dużym lustrem i wewnętrznymi organizerami, komodę z systemem cichego domyku w szufladach, łóżko z pojemnikiem na pościel czy też z wysokim wezgłowiem. Wszystkie te elementy będą miały znaczący wpływ na nasze samopoczucie towarzyszące przebywaniu w sypialni. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także