Meble do sypialni: świetna kolekcja. Kupisz ją w polskim sklepie!

Meble do sypialni: świetna kolekcja. Kupisz ją w polskim sklepie!

Autor: Ewa Kozioł
12 sie 2021 10:04

Szukasz mebli do sypialni? Polecamy kolekcję Erla. Jest prosta i nowoczesna. Połączenie białych, lustrzanych frontów z jasnym wybarwieniem dębu prezentuje się modnie i stylowo.

Erla to kolekcja, która zadebiutowała jako meble do pokoju dziennego. Niebanalny design i solidna konstrukcja sprawiły, że powiększyła się właśnie o meble do sypialni. W jej skład wchodzą pojemna szafa, praktyczne łóżko oraz szafka nocna. Cechą szczególną kolekcji są laminowane blaty, posiadające zwiększoną odporność na zarysowania.

Szafa do sypialni 

Pojemna, trzydrzwiowa szafa Erla wiedzie prym wśród całej kolekcji. Jest niezastąpiona w kwestii przechowywania ze względu na zastosowany w niej podział wnętrza. Cztery półki, na których ułożysz złożone t-shirty, drążek na wieszaki z sukienkami lub kurtkami oraz praktyczne szuflady o dwóch różnych pojemnościach, gdzie swoje miejsce znajdzie bielizna lub akcesoria. Dodatkowo, w szafie zastosowane zostały zawiasy z cichym domykiem, które pozytywnie wpływają na komfort użytkowania.

Szafka nocna

Sięgnij po ulubioną książkę bez wychodzenia z łóżka. Szafka nocna Erla to idealne miejsce na lampkę, telefon lub kosmetyki. Praktyczna szuflada pomieści rzeczy, których nie chcesz mieć na widoku, przez co zachowasz porządek i niezaburzoną estetykę pomieszczenia.

Łóżko do sypialni

Czym byłaby sypialnia bez dużego, wygodnego łóżka? Wybierając łóżko Erla zapewnisz sobie nie tylko komfort snu, ale również miejsce do przechowywania. Konstrukcja łóżka nadaje mu wizualnej lekkości, mimo jego rozmiaru. W pojemniku na pościel schować możesz ręczniki czy też ubrania, których aktualnie nie nosisz. Zastosowane podnośniki gazowe sprawią, że otwieranie łóżka będzie lekkie i przyjemne.

Meble dostępne są w ofercie Black Red White.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także