×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble, które zwiększają funkcjonalność wnętrza

Meble, które zwiększają funkcjonalność wnętrza

Autor: bm
16 paź 2019 11:54

Zwykle są niewielkie i nie zwracają na siebie uwagi... Stoliki na kółkach, barki, pufy, miniregały i podnóżki wpływają na funkcjonalność wnętrza i w subtelny sposób dodają mu uroku. Są zawsze pod ręką i nie zajmują wiele miejsca.

Nasze mieszkanie może stać się bardziej funkcjonalne dzięki drobnym meblom, które niepozornie chowają się w kątach, pod stołami, przy podłokietnikach sof i w innych zakamarkach. Są to np. małe stoliki kawowe wyposażone w miejsce do przechowywania, stoliki na kółkach, które można nasunąć na podłokietnik kanapy i wykorzystać do pracy z laptopem lub odstawienia filiżanki kawy. To wolno stojące barki z miejscem na wino i inne alkohole, wygodne pufy, które można w razie potrzeby wsunąć pod stolik. W sypialni będzie to mała toaletka, minibiurko lub ławka z miejscem do przechowywania lub niewielki mobilny regał - szafka na książki lub inne przedmioty. Popularnością cieszą się też konsolki, które możemy wykorzystać zarówno w przedpokoju, jak i w salonie czy jadalni.

Do wyboru mamy meble z różnych materiałów i w różnym stylu, niektóre z nich wyglądają szczególnie atrakcyjnie i mogą być dla wnętrza ozdobą, nie tylko przydatnym sprzętem. Wiele z nich wyposażonych jest w kółka, dzięki czemu stają się bardziej mobilne. Wszędzie się zmieszczą i podniosą funkcjonalność każdego wnętrza.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także