×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble kuchenne. 15 stylowych aranżacji

Meble kuchenne. 15 stylowych aranżacji

Autor: Alicja Pietrowska
Dodano: 24 lip 2015 10:35
Zaktualizowano: 29 lip 2015 08:54

Kuchnie inspirowane przeszłością cechuje specyficzny klimat. Są nie tylko przytulne i zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale, ale też bardzo funkcjonalne.

Stylowa kuchnia to taka, która niekoniecznie będzie hitem aktualnej mody, ale za to nie znudzi się nam przez lata i na swój sposób będzie ponadczasowa. Cechuje ją niezwykła dbałość o detale. Pełno tu otwartych półek, misternych zdobień, nietypowych przeszkleń oraz klimatycznych dodatków. Dobrej jakości materiały oraz stylizowane wyposażenie dopełniają aranżacyjną całość.    

Kuchnie stylowe mogą być zaaranżowane w różnorodny sposób. Mogą być ciemne lub jasne. Subtelne lub bardziej ozdobne, ale są zawsze klimatyczne i niezwykle ciepłe. Przy obecnie panującej modzie na minimalizm zachwycają subtelnym pomysłem i przytulnym stylem. W klimat sielskiej wsi przenosi nas kredens bogaty w przeszklenia, okap stylizowany na stary, mosiężne uchwyty czy fronty zdobione sztukaterią. Całość stylizacji dopełniają dodatki w postaci glinianych dzbanuszków, porcelanowych filiżanek czy haftowanej ściereczki. 

Stylowe kuchnie wymagają odpowiedniego otoczenia. Ponieważ są dość bogate i przytłaczające w formie, najlepiej prezentują się w jasnym otoczeniu. Świetnie sprawdzą się ściany utrzymane w bieli, tonacji pastelowej czy delikatnych szarościach. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także