Meble kuchenne - ozdób je niestandardowymi uchwytami

Meble kuchenne - ozdób je niestandardowymi uchwytami

Autor: mg
16 sty 2018 10:10

Kupując meble kuchenne, nie musimy decydować się wyłącznie na modele z tradycyjnymi uchwytami. Atrakcyjną zabudowę kuchenną i efektowne aranżacje można także tworzyć, sięgając po różne rodzaje uchwytów wpuszczanych.

Jak wyposażyć idealną kuchnię?

Ciekawą propozycją producentów mebli kuchennych są na przykład uchwyty wpuszczane z kolorowymi wkładkami. To atrakcyjny zabieg stylistyczny, który pozwala tworzyć dynamiczne aranżacje i uatrakcyjnić zabudowę meblową.

W przypadku zabudowy dwukolorowej można zdecydować się na wkładki w obu kolorach i zastosować je wymiennie w górnych i dolnych frontach. Pod uchwytem wpuszczanym można również umieścić wkładkę w kolorze blatu meblowego, co pozwoli zaprojektować atrakcyjną i idealnie współgrającą aranżację.

Uchwyty wpuszczane z kolorową wkładką to odważne rozwiązanie aranżacyjne, ale firmy mają w swoich ofertach również bardziej tradycyjne rozwiązania. Są nimi między innymi uchwyty wpuszczane zintegrowane z frontem, poprowadzone na całej jego szerokości. 

Innym pomysłem są fronty z frezowanym uchwytem. Ergonomicznie zaprojektowany frez, przebiegający przez niemal całą powierzchnię frontu, pozwala uchwycić go w dowolnym miejscu, aby otworzyć szafkę czy szufladę, będąc jednocześnie elementem zdobniczym zabudowy meblowej. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także