PARTNER PORTALU
Meble ogrodowe - jak zaaranżować salon "pod chmurką"?

Meble ogrodowe - jak zaaranżować salon "pod chmurką"?

Autor: mg
17 maj 2019 11:00

Latem ogród staje się wymarzonym miejscem do spędzania czasu przez domowników. Dlatego należy zadbać o urządzenie salonu "pod chmurką" w taki sposób, aby podczas ciepłych dni był on prawdziwą oazą, która pozwoli zrelaksować się i odpocząć od zgiełku.

Obecnie taras czy patio traktowane są jako przedłużenie domu - jako kolejna przestrzeń, którą należy zaprojektować równie pieczołowicie jak te wewnątrz. Nic dziwnego, że od kilku sezonów modne są aranżacje ogrodowe, w których przeważają przytulność i wygoda.

Modne w ostatnich sezonach meble wykonane z palet ustępują miejsca eleganckim i trwałym zestawom meblowym. Obserwując oferty mebli ogrodowych na ten sezon, zauważymy, że nie tylko ławki, krzesła czy fotele są głównymi meblami ogrodowymi. Bardzo modne stały się również wygodne sofy czy obszerne narożniki, które dotychczas oferowały wypoczynek w komfortowych warunkach tylko w domowych salonach. 

Bardzo modne w tym sezonie są też hamaki, huśtawki czy fotele wiszące. Klasyczne leżaki ustępują miejsca dużym leżakom, podobnym do basenowych, które pozwalają na wygodne ułożenie nóg.

Trendy 2019 roku to przede wszystkim meble, które nie tylko zapewnią komfort i relaks w ogrodzie po ciężkim dniu pracy, ale też wyróżnią ogród. To także meble, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy promieniowanie UV.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także