PARTNER PORTALU
Meble pod telewizor: piękne, białe modele z polskich sklepów

Meble pod telewizor: piękne, białe modele z polskich sklepów

Autor: mg
22 sty 2020 09:29

Białe zestawy rtv niezmiennie królują w naszych salonach. Najczęściej występują w wersjach inspirowanych skandynawskim minimalizmem, ale nie tylko.

Gustownie i funkcjonalnie urządzony kącik wypoczynkowy to stały element każdego nowoczesnego salonu. Oprócz rozłożystej, wygodnej sofy, musi w nim znaleźć się również zestaw mebli przeznaczonych do ustawienia telewizora. Podstawą jest oczywiście szafka rtv, ale w kolekcjach znajdują się również witryny oraz wiszące półki, które stanowią dopełnienie aranżacji. Korzystając z gotowych zestawów, możemy mieć pewność, że stworzymy wnętrze harmonijne pod względem kolorystyki i stylu.

Biel już od wielu sezonów jest dominującym kolorem w przypadku mebli przeznaczonych do urządzania salonu i nic nie wkazuje na to, żeby została zdetronizowana. Przywodzi na myśl uniwersalną elegancję i sterylną czystość. Poza tym doskonale komponuje się z wszelkimi dodatkami. W przypadku kolekcji mebli może występować w wersji total look lub też być uzupełniona wstawkami w kolorze drewna, ocieplającymi jej surowy wygląd.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także