×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble RTV. 12 modnych kolekcji z polskich sklepów

Meble RTV. 12 modnych kolekcji z polskich sklepów

Autor: Alicja Pietrowska
18 wrz 2015 14:32
Aktualizacja: 21 wrz 2015 08:15

Nowoczesny salon to dzisiaj nie tylko oryginalna sofa i fotele, ale również designerskie dodatki. Jednym z ciekawych elementów wyposażenia salonu może być szafka RTV.

Przez dziesięciolecia powszechną praktyką było stawianie sprzętu dosłownie na czymkolwiek, co tylko było pod ręką, a więc komodach, regałach i ławach. W ostatnich latach zaczęły się pojawiać zarówno wysoko specjalizowane podstawy, jak i popularne szafki RTV, stanowiące kontynuację kolekcji do pokojów dziennych.

Współczesne szafki RTV – bez względu na styl – to zazwyczaj prostokątne w formie meble skrzyniowe, wyposażone w 2 lub 4 szuflady czy też otwarte półki. Szafka pod telewizor może mieć różną wysokość, szerokość i głębokość. Aktualnie trendy w urządzaniu wnętrz cenią swobodę aranżacyjną oraz łączenie różnych stylów, nie musimy więc decydować się na stolik RTV idealnie pasujący do pozostałych mebli w salonie - pięknie zaprezentuje się też szafka o zupełnie odrębnej stylistyce. Wystarczy dobrać ją z wyczuciem tak, aby całość prezentowała się spójnie i harmonijnie. 

Zobacz co jest aktualnie dostępne w polskich sklepach meblowych. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także