×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Meble szyte na miarę - poznaj nowy trend!

Meble szyte na miarę - poznaj nowy trend!

Autor: Urszula Tatur
25 sie 2020 09:41
Aktualizacja: 25 sie 2020 09:45

Minęły czasy, kiedy klient przychodził do sklepu z wyposażeniem wnętrz i kupował cały pokój z wystawy wraz z dodatkami. Dziś Polacy mają więcej odwagi, a jak wynika z przeprowadzonych przez nas badań, również satysfakcji, stając się autorami swoich wnętrz - Katarzyna Bryze, zarządzająca Działem Rozwoju Vox.

Trend personalizacji widać w każdej dziedzinie naszego życia. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że możemy dostosowywać do swoich potrzeb różne produkty i usługi. Personalizujemy swoje telefony poprzez instalowanie interesujących nas aplikacji, kupujemy samochody z wyposażeniem spełniającym nasze oczekiwania, korzystamy z usług VOD i oglądamy filmy dopasowane do naszego gustu. Wielu z tych czynności nie traktujemy jako personalizację, a raczej jako coś oczywistego i naturalnego, praktycznie niezauważalnego. Personalizacja nie jest już wartością dodaną, lecz koniecznością, a sam proces personalizacji produktu czy usługi musi być prosty i intuicyjny.
Minęły czasy, kiedy klient przychodził do sklepu z wyposażeniem wnętrz i kupował cały pokój z wystawy wraz z dodatkami. Dziś Polacy mają więcej odwagi, a jak wynika z przeprowadzonych przez nas badań, również satysfakcji, stając się autorami swoich wnętrz. Rynek meblowy oferuje produkty, które za pomocą prostych narzędzi użytkownik może samodzielnie skonfigurować i z zaproponowanych przez projektanta elementów stworzyć swój własny zestaw.

Marka Vox od lat oferuje meble z możliwością personalizacji. Są to zarówno meble do pokoju dziecka, salonu czy meble tapicerowane. Klienci mogą personalizować meble zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. W kolekcji Simple klient może stworzyć mebel w 4 krokach - wybierając kolor frontu, korpusu, dopasowując uchwyty i nóżki. Z kolei w kolekcji Young Users personalizacja może odbywać się zarówno na etapie zakupu, jak i w trakcie użytkowania mebli - jest to bowiem kolekcja modułowa, w której poszczególne elementy możemy dokupić do pokoju dziecka, kiedy będą potrzebne. Z kolei dzięki metalowym nakładkom na fronty możemy personalizować estetycznie wnętrze i dostosowywać meble Young Users do aktualnych zainteresowań dziecka. Natomiast sofa Slide to przykład mebla, który personalizuje się poprzez transformację. Dzięki przesuwnym siedziskom możemy stworzyć m.in. tradycyjną kanapę lub dwustronną sofę, w zależności od tego jak chcemy odpoczywać.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także