×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble w przedpokoju. Aktualne propozycje z polskich sklepów

Meble w przedpokoju. Aktualne propozycje z polskich sklepów

Autor: Alicja Pietrowska
06 lis 2015 12:25
Aktualizacja: 09 lis 2015 08:22

Przedpokój to wielkie wyzwanie aranżacyjne. Pomieszczenie jest niewielkie, a musimy je tak zagospodarować, by było ładne i funkcjonalne. Jak to zrobić?

Od tego, jak zaaranżujemy przedpokój, zależy nasze dobre samopoczucie. Nie tylko ze względu na wrażenia estetyczne - tempo porannego ubierania się przed wyjściem z domu, przekłada się na humor wszystkich domowników o poranku. A o ileż łatwiej jest wychodzić do pracy, nie szukając ubrania w chaotycznym gąszczu kurtek i butów. Meble do przedpokoju pomogą nam uporządkować odzież wierzchnią, a jednocześnie wspaniale ozdobią przedpokój. 

Każda osoba w rodzinie to dodatkowa para butów, szalik, płaszcz czy kurtka. Na różne okazje, na poszczególne pory roku. Wszystko jest dobrze do czasu, gdy mamy gdzie trzymać te wszystkie rzeczy. Gorzej, jeśli zamiast wielkiej garderoby dysponujemy miejscem na odzież wierzchnią jedynie w przedpokoju.

Jeśli nasz przedpokój jest wąski albo nieustawny, musimy dokładnie rozważyć układ mebli. W małych wnętrzach każdy centymetr jest bowiem na wagę złota. Jeśli źle zagospodarujemy przedpokój, będzie po prostu zagracony i zacznie odstraszać, zamiast zachęcająco witać naszych gości.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także