Meble w salonie. 10 modnych witryn

Meble w salonie. 10 modnych witryn

Autor: Marta Ustymowicz
07 maj 2017 09:22

Do przechowywania porcelany, kolorowej ceramiki bądź także drobnych dekoracji doskonale przyda się witryna. Zobacz piękne modele.

Meble z przeszkleniami dodają aranżacji wnętrza lekkości i subtelności. To doskonałe rozwiązanie do małych mieszkań, bowiem im przeszkleń więcej, tym bardziej możemy optycznie powiększyć wnętrze. Zaletą mebli z przeszkleniami jest również oświetlenie, które producenci oferują w standardzie wyposażenia bądź jako dodatkową, płatną opcję. Dzięki światłu, przedmioty umieszczone w witrynie będą pięknie wyeksponowane. To także doskonałe dodatkowe źródło światła w salonie. Wieczorami zamiast klasycznych lamp, można włączyć światło w witrynie, które wprowadzi do wnętrza uspokajający, spokojny nastrój.

Witrynę ustawia się w zasadzie w trzech miejscach w domu. W kuchni, jadalni lub salonie. W każdym przypadku ma to samo zastosowanie, bowiem utarło się, że przechowuje się w niej porcelanę i szkło. Warto jednak przełamać te stereotypy i wykorzystać ją do przechowywania również innych przedmiotów, jak drobne dekoracje oraz książki. 

W pomieszczeniach stylizowanych, lub urządzonych klasycznie ładnie będą wyglądały witryny na wygiętych nóżkach, mocno przeszklone i o lekkiej, zwiewnej konstrukcji. W mieszkaniach urządzonych nowocześnie sprawdzi się witryna z litego drewna, o masywnej postawie z ostrymi brzegami i dużymi taflami szkła.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także