Meble w salonie. 15 narożników na topie

Meble w salonie. 15 narożników na topie

Autor: Alicja Pietrowska
24 sie 2015 13:53

Jakie są aktualnie najmodniejsze narożniki? Który mebel sprawi, że nasz salon stanie się miejscem nie tylko ciekawym w wyglądzie, ale też wygodnym w użytkowaniu? Zobaczcie 15 ciekawych propozycji.

Narożniki tapicerowane skórą lub tkaniną cieszą się aktualnie dużym powodzeniem. Najpopularniejsze narożniki cechuje prosta, geometryczna forma oraz – jako jedyna dekoracja – jednobarwna tkanina, zestawiona z wzorzystymi poduchami. Najładniej prezentują się w dużych salonach, gdzie ustawione na przykład po środku niego stają się centralną ozdobą wnętrza. Urzekają ponadczasowym kształtem dzięki czemu świetnie wpisują się w klimat zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. 

Mogą zastąpić szereg innych mebli, a nawet cały zestaw wypoczynkowy. Szczególnie dobrze sprawdzają się w tej roli narożniki rozkładane, które mogą posłużyć zarówno jako meble do relaksu przed telewizorem, jak i wygodne łóżka do spania. Narożniki do salonu posiadające funkcję spania to bardzo dobry pomysł na elegancką, dużą i wygodną kanapę salonową, która pomieści całą rodzinę. To także świetne rozwiązanie dla tych, którzy często przyjmują gości w swoich domach.

Zobacz kilka ciekawych modeli. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także