Meble w salonie. 15 nowości z polskich sklepów

Meble w salonie. 15 nowości z polskich sklepów

Autor: Alicja Pietrowska
25 sie 2015 10:43

Pokój dzienny jest miejscem w którym spędzamy dużo czasu. To tu odpoczywamy oraz spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, dlatego musi być urządzony ładnie i funkcjonalnie. Pomogą w tym odpowiednio dobrane meble. Zobaczcie nowości w sklepach.

Czym wyróżniają się najnowsze kolekcje do salonu? Obserwując ofertę sklepów można zauważyć, iż najwięcej jest propozycji w nowoczesnym stylu, które pozwalają urządzić salon modnie, a przy tym ciepło i rodzinnie.  

Ciekawą opcją są niezwykle pojemne, a także ciekawe pod względem designu meblościanki. Najogólniej mówiąc, modele aktualnie dostępne w sklepach w niczym nie przypominają masywnych, przytłaczających, i co tu dużo mówić - brzydkich brył sprzed lat. Nowoczesne meblościanki wyróżniają się lekką formą, ciekawą linią oraz wzornictwem na najwyższym poziome, a przy tym oferują dużo miejsca do przechowywania.   

Obecnie modne są zestawy wykończone na wysoki połysk, ale również w aranżacji wnętrz widoczny jest silny trend ekologiczny. Meble nowoczesne są albo ultra eleganckie i błyszczące, albo biją po oczach swoją surowością. Oba trendy – choć tak inne - są obecnie bardzo na czasie.

Urządzając pokój dzienny należy pamiętać o tym aby przestrzeń była jak najlepiej wykorzystana, a także aby nie stworzyć we wnętrzu wrażenia bałaganu. Dodatki, takie jak zasłony, firany, dywaniki lepiej jest zakupić na samym końcu. W tej kwestii postawmy raczej na jakość, a nie na ilość.  

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także