Meble w salonie. Meblościanki w cenie do 2 tys zł

Meble w salonie. Meblościanki w cenie do 2 tys zł

Autor: Alicja Pietrowska
11 cze 2017 12:36

Meblościanki przeżywają swój renesans. Zyskały nowy, świeży wygląd i prezentują się bardzo atrakcyjnie. Zobaczcie modele, które nie kosztują więcej niż 2 tys zł.

Meblościanki powróciły na salony i od kilku sezonów cieszą się sporym zainteresowaniem. Nic dziwnego. Modele aktualnie dostępne w sklepach meblowych w niczym nie przypominają masywnych mebli, które pamiętamy z dawnych lat. Nowoczesna meblościanka posiada zgrabną formę oraz lekki wygląd, a przy tym jest pojemna i oferuje dużo miejsca na przechowywanie. Meblościanki są bardzo funkcjonalne. Świetnie sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, dlatego ich zakup warto rozważyć jeśli posiadamy mieszkanie w bloku.

Meblościanki posiadają także szeregi innych zalet. W sklepach dostępnych jest wiele modeli w rozsądnej cenie, a przy tym wykonanych z trwałych materiałów. Wyróżniają się ciekawym wzornictwem. Interesująco prezentują się zestawy w kolorze białym, zarówno w macie jak i połysku. Propozycje te sprawdzają się jeśli do dyspozycji mamy ograniczoną przestrzeń. Odbijają światło, a tym samym sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wizualnie większe.

Jeśli biel w połysku wydaje nam się zbyt chłodna w wyrazie, możemy wybrać mebel ocieplony drewnianymi wstawkami. Biel w duecie z jasnym bądź ciemnym rysunkiem drewna prezentuje się ciepło i przytulnie.

Więcej inspiracji w dzisiejszej galerii zdjęć. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także