×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble w salonie. Te kolekcje są na topie

Meble w salonie. Te kolekcje są na topie

Autor: Alicja Pietrowska
29 lip 2015 11:51

Jakie meble do salonu są aktualnie modne? Co nowego proponują producenci? Odpowiedź znajdziesz w naszej galerii. Prezentujemy tam wiele ciekawych przykładów modnych mebli do salonu i jadalni.

W polskich sklepach meblowych znajdziemy wiele ciekawych propozycji, które sprawią, że nasz salon stanie się nie tylko funkcjonalny, ale także modny. Meble wyróżniają się ciekawą formą, a także ciekawym połączeniem materiałów. W nowoczesnych i modnych wnętrzach nie powinno zabraknąć szafek i witryn wyróżniających się geometryczną formą oraz zaskakującym układem półek i frontów. Modne meble są bogate w przeszklenia, które nadają im lekkości. Ten efekt dodatkowo podkreśla oświetlenie dające ciepłą poświatę. 

Modne są także meble modułowe, które zapewniają swobodę aranżacyjną wnętrza. Moduły dają szerokie możliwości łączenia dowolnych elementów, takie systemy zostały stworzone z myślą o właścicielach mniejszych, jak i dużych mieszkań, zarówno w blokach, jaki i domach jednorodzinnych. Pozwalają wykreować wygląd mebla, według własnego uznania i pomysłu. Z prostych, nowoczesnych brył można projektować niekończącą się ilość układów. Meble mogą być zawieszane na ścianie lub ustawiane obok siebie.

Sporą popularnością cieszą się także meblościanki. Nie są to jednak meble, które pamiętamy z dawnych mieszkań w bloku, wyróżniające się potężną bryłą i zajmujące całą ścianę pokoju. Współczesne modele są lekkie w formie i pozwalają zagospodarować wnętrze w sposób zapewniający prawdziwe wrażenia estetyczne. Przekrój modeli i kolorów meblościanek jest bardzo szeroki. W zasadzie jesteśmy w stanie dopasować ją do każdego stylu wnętrza - od popularnych skandynawskich, po romantyczne aranżacje i kończąc na skrajnie nowoczesnych i minimalistycznych. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także