×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble w salonie. Zobacz co nowego polecają producenci

Meble w salonie. Zobacz co nowego polecają producenci

Autor: Marta Ustymowicz
09 wrz 2015 13:00
Aktualizacja: 10 wrz 2015 08:25

Niezależnie od tego, czy kierujemy się funkcjonalnością czy niebagatelnym wzornictwem, przy wyborze mebli, warto przyjrzeć się produktom proponowanym przez różnych producentów.

Trendy w meblach nie zmieniają się równie szybko, jak w branży odzieżowej. W modzie to, co wczoraj uważane było za ciekawe, dziś może być całkowicie nieaktualne. Na szczęście mebli to nie dotyczy. Producenci doskonale wiedzą, że łóżko czy szafa nie są produktami, które wymienia się kilka razy w roku. Często więc tworzą kolekcje uniwersalne, które niejako wyprzedzają modę. 

Od lat niesłabnącą popularnością cieszą się meble z rysunkiem drewna. Polacy chętnie stosują ten naturalny materiał w swoich domach, ponieważ sprawia on, że wnętrza stają się bardziej swojskie i przytulne. Jedyne co się zmienia, to bryły mebli. Do niedawna jeszcze popularne były dość ciężkie meble, osadzone całym masywem na podłodze, ze zdobnymi ramiakami na frontach i mocno lakierowane na błysk. Dziś z kolei modne są lżejsze konstrukcje. Meble ustawia się na cienkich nogach, przez co wyglądają na lżejsze. Łączy się je również z kontrastującymi materiałami, jak szkło, metal czy gładkie folie dekoracyjne. Dzięki temu meble nabierają charakteru i łatwiej dostosowują się do określonych stylów. 

W galerii zdjęć prezentujemy nowe kolekcje mebli. Zobacz, co jest aktualnie modne. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także