×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble w salonie. Zobacz super nowości z polskich sklepów

Meble w salonie. Zobacz super nowości z polskich sklepów

Autor: Marta Ustymowicz
07 sie 2015 09:40
Aktualizacja: 10 sie 2015 08:03

Lubisz kierować się modą w urządzaniu wnętrz? Interesują cię nowinki produktowe, śledzisz najnowsze kolekcje producentów mebli? Koniecznie zobacz najświeższe nowości, które przygotowaliśmy.

Salon jest wizytówką całego mieszkania. Jak go urządzić aby był miejscem reprezentacyjnym? Inspiracje znajdziesz wśród najnowszych kolekcji mebli dostępnych w salonach meblowych. Co więc jest teraz na topie?

Minimalizm, prostota kształtów i funkcjonalność brył to trzy elementy, które składają się na najmodniejsze dziś kolekcje mebli do salonu. Dominują biele na wysoki połysk, ocieplone elementami drewna oraz kolekcje całkowicie wykończone naturalnym fornirem. Ważny jest styl, ale oprócz niego również wygoda, bowiem współczesne kolekcje stawiają na modułowość. Dzięki temu możemy dopasować meble do każdego metrażu wnętrza, jak również do własnych potrzeb. Równie istotne jest oświetlenie, które często stanowi dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu, ale również pozwala wydobyć z przedmiotów przechowywanych w witrynie, piękno i podkreślić ich wartość. 

Zajrzyj do galerii zdjęć i zobacz najnowsze kolekcje od polskich producentów mebli. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także