×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modna kuchnia. 15 propozycji polskich producentów

Modna kuchnia. 15 propozycji polskich producentów

Autor: Alicja Pietrowska
22 paź 2015 14:32
Aktualizacja: 23 paź 2015 08:03

Meble kuchenne w zestawie to rozwiązanie dobre i dość atrakcyjne cenowo. Sprawdź jakie propozycje są aktualnie dostępne w ofercie polskich producentów mebli.

W ofercie producentów dostępna jest szeroka oferta szafek i blatów, z których można skomponować indywidualny wystrój pomieszczenia kuchennego. Najprostszy komplet składa się z szafki pod zlewozmywak, szafek stojących, szafek wiszących wraz z jedną okapową oraz szafek z szufladami. Podstawowy zestaw jest przeznaczony do niewielkich wnętrz lub aneksów. Łatwo go wkomponować w przestrzeń kuchenną w której rząd szafek zaplanowany jest na jednej ścianie. Producenci oferują także propozycje, które możemy dowolnie rozbudowywać i tym samym tworzyć różnorodne układy, np. ciągów w kształcie litery L czy. U, z barem lub nawet wyspą. 

Gotowe zestawy są także funkcjonalne z innych względów. Szafki i szuflady wyposażone są w okucia renomowanych producentów, z wyspecjalizowanymi blatami, pojemnymi szafami na naczynia i sztućce. 

Zarówno aranżacja, jak i wygląd zewnętrzny mebli kuchennych są współcześnie dostosowane do nowej sytuacji kuchni jako co najmniej półotwartej albo wręcz całkowicie wyeksponowanej przestrzeni zintegrowanej z salonem, pełnoprawnej części strefy dziennej. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także