×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modna kuchnia. 20 przytulnych i ciepłych aranżacji

Modna kuchnia. 20 przytulnych i ciepłych aranżacji

Autor: Alicja Pietrowska
29 lip 2015 11:53

W ciepłej i klimatycznej kuchni przygotowywanie posiłków jest znacznie przyjemniejsze. Jaka jest recepta na przytulną atmosferę? Zobaczcie pomysły polskich projektantów. Inspiracji z tego zakresu nigdy za wiele.

Nawet nowoczesna, minimalistyczna kuchnia nie musi być zimna. Wystarczy zastosować kilka elementów, które ocieplą atmosferę. Przytulny klimat w kuchni można stworzyć głównie za pomocą wybranych materiałów – szczególnie drewno ma tu duże znaczenie. Podstawowe znaczenie mają tu meble. Najlepiej zamówić wymarzony komplet na wymiar. Pozwala to na maksymalne zagospodarowanie wolnej przestrzeni oraz na dopasowanie wymiaru mebli do naszych potrzeb.

Warto sięgać po trwałe i nowoczesne materiały, dzięki czemu meble staną się inwestycją na długie lata. Nowoczesność taka wcale nie musi wykluczać przytulnej atmosfery. Wystarczy postawić na jasne barwy oraz ozdobić nieco surowe wnętrze dodatkami o bardziej rodzinnym charakterze. Ozdobne naczynia i kubki, doniczka z kwiatami, świeże zioła czy drobny sprzęt AGD – takie drobiazgi mogą zdziałać cuda.

Kolejnym kluczem do osiągnięcia ciepłej aranżacji jest kolor. Najlepiej sprawdzą się barwy prosto z natury: letnie szałwiowe zielenie, błękity, zimowe biele, kość słoniowa, jesienne brązy i ciepłe szarości. Dla osób bardziej odważnych przygotowaliśmy także kilka aranżacji odważniejszych kolorystycznie.

Zajrzyjcie do naszej galerii. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także