×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modna kuchnia. 5 pięknych zestawów w kolorze

Modna kuchnia. 5 pięknych zestawów w kolorze

Autor: Alicja Pietrowska
06 paź 2015 13:28
Aktualizacja: 07 paź 2015 08:07

Kolorowe meble w kuchni to dość odważne rozwiązanie, mają jednak spore grono zwolenników. Z myślą o nich zebraliśmy kilka ciekawych zestawów, które urozmaicą kuchenne wnętrze.

Kolory w kuchni odgrywają bardzo ważną rolę. Nie tylko określają estetykę wnętrza, ale także pobudzają nasz apetyt, a nawet wpływają na trawienie, co w przypadku kuchni jest nie bez znaczenia.

Jak wprowadzić kolor do wnętrza kuchni? Na przykład za pomocą mebli. Producenci dają teraz ogromne możliwości w kreowaniu wystroju kuchni. Fronty szafek czy blaty dostępne są w bogatej palecie kolorów. Ponadto, preferowane barwy możemy ze sobą dowolnie zestawiać oraz miksować, dzięki temu dobierzemy kolorystykę, która nam najbardziej odpowiada. 

Jeśli chodzi o kolor aktualnie dość popularne są brązy i czerwienie. To barwy apetyczne oraz wprowadzające do wnętrza wyjątkową atmosferę. Przywołują na myśl słodycz czekolady czy aromatyczną herbatę. Aby kuchnia nie była zbyt przytłaczająca, warto ją zestawić z jasnymi ścianami oraz podłogą. 

Osobom, które preferują chłodniejszą stylistykę proponujemy meble w kolorze niebieskim lub fioletowym. To kolory optycznie powiększający przestrzeń, sprawdzające się w niewielkich, nowoczesnych kuchniach, także tych otwartych na salon.    

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także