×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modna kuchnia. Gotowe kolekcje z polskich sklepów

Modna kuchnia. Gotowe kolekcje z polskich sklepów

Autor: Alicja Pietrowska
28 lip 2015 12:59

Gotowe meble kuchenne to prosty sposób na tanią i efektowną kuchnię. Wybór rodzaju szafek i ich rozmiarów jest na tyle duży, że można je dopasować do niemal każdej przestrzeni.

Na rynku dostępny jest bogaty wybór gotowych zestawów mebli kuchennych. Znajdziemy je zarówno w wielkopowierzchniowych sklepach z wyposażeniem wnętrz, jak też w ofercie znanych producentów mebli. Najprostszy komplet składa się zazwyczaj z szafki pod zlewozmywak, kilku szafek stojących z szufladami oraz modułów wiszących, w tym jedna z miejscem na okap. 

Gotowe meble są z reguły dużo tańsze niż te robione na na zamówienie u stolarza. Ponadto, coraz więcej kolekcji jest projektowanych w taki sposób, aby umożliwić klientowi maksymalną możliwą adaptację do potrzeb wnętrza. Są także przystosowane pod typowe urządzenia kuchenne, takie jak zmywarka, piekarnik czy płytka. Ponadto, taki komplet daje szansę na zmianę kolejności ustawienia szafek w ciągu lub przestawienia ich na sąsiednią ścianę. Możemy też zawczasu zdecydować, na którą stronę mają otwierać się szafki. Podstawowy zestaw jest przeznaczony do niewielkich wnętrz i łatwo będzie go wkomponować w przestrzeń kuchenną niedużego mieszkania. Jeśli wolimy układ ciągów kuchennych w kształcie litery L, również znajdziemy taki gotowy zestaw szafek.Bardziej rozbudowane zestawy mogą zawierać ciągi kuchenne na 3 ścianach, z bogatszym wyposażeniem, oraz być dodatkowo powiększone o wyspę.

Jeśli zdecydujemy się na zakup zestawu kuchennego w hipermarkecie budowlanym do dyspozycji mamy także dość bogaty wybór blatów w różnym wykończeniu czy kolorze. Bez trudu dopasujemy także profile łączące blaty, a także zlewozmywak czy armaturę kuchenną.  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także