Modna kuchnia. Wybierz aranżację w szarościach

Modna kuchnia. Wybierz aranżację w szarościach

Autor: Alicja Pietrowska
05 lut 2015 08:26

Kolor szary jest chętnie wybierany przez producentów mebli kuchennych. Nic dziwnego. Ta uniwersalna barwa dobrze wygląda zarówno w duecie z klasyczną bielą, beżem, kolorami intensywnymi, jak też solo. Efekt jest naprawdę elegancki.

Kolor szary to hit w aranżacji wnętrz. Pojawił się w najnowszych kolekcjach niemal u wszystkich producentów. Szczególnie chętnie wykorzystywany jest w meblach kuchennych. Możemy go spotkać nie tylko na frontach czy blatach - jest też chętnie stosowany w formie eleganckich dodatków. 

Nie da się zaprzeczyć, że szary wystrój kuchni może kojarzyć się z prostą, nowoczesną, ale bardzo ponurą aranżacją. Producenci mebli przekonują jednak, że monochromatyczna, popielata zabudowa nie musi być nudna i bez wyrazu. Nabierze smaku i życia jeśli przełamiemy ja, np. dodatkami w żywych barwach. Możemy poeksperymentować także z fakturą i wykończeniem materiału. Zupełnie inaczej wyglądają szare, matowe fronty, a inaczej prezentują się błyszczące. Te pierwsze w duecie z drewnem sprawią, iż nasza kuchnia stanie się ciepła i przytulna, z kolei w parze z bielą zaprezentuje się dystyngowanie i elegancko.

Warto zaznaczyć, iż aranżacja kuchni na bazie koloru szarego daje duże możliwości, zarówno w doborze sprzętu AGD, jak również akcesoriów kuchennych typu kran i zlew czy okap. Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć i przekonaj się, że szara kuchnia nie musi być smutna i nieciekawa. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także