Modna sypialnia. Zobacz najpiękniejsze łóżka

Modna sypialnia. Zobacz najpiękniejsze łóżka

Autor: Marta Ustymowicz
05 lip 2016 12:29

W sypialni spędzamy znaczną część swojego życia, a najwięcej czasu w łóżku. Warto więc zadbać, aby mebel ten był absolutnie wyjątkowy.

Oferta łóżek jest w salonach meblowych bardzo zróżnicowana - od klasycznych mebli drewnianych, poprzez tapicerowane, na nowoczesnych kończąc. Każdy więc znajdzie mebel odpowiedni dla siebie.

Jeśli urządzamy sypialnię w stylu nowoczesnym warto zwrócić uwagę na meble z dodatkowymi funkcjami. Regulowane zagłówki łóżka lub podłokietniki z nich wysuwane z pewnością pozwolą wygodnie poczytać w pozycji półsiedzącej, czy obejrzeć film. Łóżka z wbudowanym oświetleniem w zagłówku, to zaś ciekawy sposób na wprowadzenie do wnętrza sypialni przyjemnego klimatu. Oświetlenie takie może ponadto zastąpić tradycyjną lampkę nocną.

Modele tapicerowane sprawdzą się w klasycznych wnętrzach lub też bardzo kobiecych aranżacjach, jak glamour czy francuskiej. Łóżko tapicerowane to doskonały wybór, jeśli cenimy sobie przytulne i ciepłe wnętrza. Warto zwrócić uwagę na dekoracyjność zagłówka, bowiem to właśnie on gra główną rolę. Modne są obecnie zagłówki pikowane, wypełnione w zagłębieniach przeszyć ozdobnymi kamieniami.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także