×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modne meble. 12 nowości do pokoju dziecka

Modne meble. 12 nowości do pokoju dziecka

Autor: Alicja Pietrowska
03 lis 2015 12:25
Aktualizacja: 04 lis 2015 08:16

Własny pokój to dla nastolatka szczególne miejsce, można powiedzieć, że to jego królestwo. Prezentujemy kolekcje, które pomogą je zaaranżować ładnie i funkcjonalnie.

Na rynku dostępnych jest wiele kolekcji dedykowanych do pokoju młodzieżowego. Starsze dzieci z pewnością doceniają bardziej designerskie rozwiązania, a także meble skonstruowane specjalnie z myślą o ich potrzebach. Takim rozwiązaniem może być biurko z blatem o regulowanym kącie nachylenia. Warto wybrać takie, które ma jednocześnie regulowaną wysokość, aby służyło przez dłuższy czas. Biurka dostępne są w różnych kolorach oraz wymiarach. Bez trudu więc znajdziemy model idealny zarówno do odrabiania prac domowych, jak też realizacji pasji oraz zainteresowań naszej pociechy. 

Nastolatek z pewnością ucieszy się także z biurka komputerowego (mebel taki wyposażony jest w wysuwaną półkę na klawiaturę) lub biurka pod laptopa, które jest prostsze, lżejsze i zajmuje mało miejsca. Ważnym meblem w pokoju młodzieżowym jest również łóżko, które powinno być wygodne oraz posiadać pojemnik na pościel, który oferuje dodatkowe miejsce na przechowywanie.

Aby ułatwić nastolatkowi zachowanie porządku, warto zapewnić mu także jak najwięcej półek i schowków, które pomieszczą wszystkie skarby oraz rzeczy osobiste naszej pociechy. Nie zapomnijmy także o niższych komodach, do których dziecko będzie mogło odkładać przybory szkolne czy ubrania. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także