×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modne pufy. Pięknie i ponadczasowe. Nowa kolekcja!

Modne pufy. Pięknie i ponadczasowe. Nowa kolekcja!

Autor: Ewa Kozioł
03 sie 2021 12:41

Miuf, to oryginalny dodatek do wnętrza, który nada mu prawdziwy charakter. Puf wyróżniają obłe, organiczne kształty. Został on wykonany z jasnej i przytulnej tkaniny bouclè w kolorach 

Jeszcze żaden produkt tak bardzo nie określał idei Miuform! Dzięki swojemu obłemu i organicznemu kształtowi, który nawiązuje do nieregularnego kształtu logotypu marki, puf staje się jej kwintesencją i wizytówką. Wykonany z trwałych, lecz lekkich materiałów, jest łatwy w przenoszeniu, a jego multiplikacja pozwala na tworzenie modułowych konfiguracji w przestrzeni. Z dużym powodzeniem znajdzie swoje zastosowanie w różnych aranżacjach spełniając odmienne funkcje, np.: od podnóżka w przedpokoju, przez stolik w salonie, po siedzisko w sypialni, czy garderobie.

By dopełnić jego oryginalność i ponadczasowość, został on wykonany z jasnej i przytulnej tkaniny bouclè w kolorach ecru lub taupe. Materiał ten od wielu sezonów pozostaje niepodważalnym liderem wśród tkanin. Wszystkie te elementy sprawiają, że Miuf, to oryginalny dodatek do wnętrza, który nada mu praw-dziwy charakter! 

Projektantka: Agnieszka Możdżer Marka: Miuform
Producent: B Line

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także