PARTNER PORTALU
Modny salon. Postaw na nowoczesną meblościankę

Modny salon. Postaw na nowoczesną meblościankę

Autor: Alicja Pietrowska
03 paź 2016 10:24

Tradycyjny obraz meblościanki z minionych dekad możemy odstawić w niepamięć. Nowoczesne meble w niczym nie przypominają bowiem tych sprzed lat.

Moda na meblościanki powraca. Ten wyjątkowo praktyczny i funkcjonalny mebel posiada bowiem wiele zalet, których nie sposób nie docenić. Niewątpliwą zaletą meblościanki jest także to, że wyjątkowo łatwo wpasować ją w każde wnętrze, świetnie sprawdzi się zarówno w większym salonie, jak też w mieszkaniu o o niewielkim metrażu. Co więcej, mebel ten jest niezwykle pakowny, co pomaga w utrzymaniu ładu i porządku w pomieszczeniu. 

Jeśli chodzi o wzornictwo popularnych meblościanek, to można wybierać spośród wielu dostępnych rozwiązań. Dostępne są meble wykończone ciemną okleiną, wyróżniające się tradycyjną stylistyką i geometryczną formą. Białe meblościanki to kolejny wybór, który warto rozważyć. Posiadają one wiele zalet. Postawione w małym salonie, rozświetli wnętrze i doda mu wizualnej przestrzeni. Szczególnie mebel o wysokim połysku daje niepowtarzalny efekt. Odbija światło, przez co wnętrze wydaje się bardziej przestrzenne. Biel pięknie prezentuje się także w towarzystwie drewna.

Więcej inspiracji znajdziecie w naszej galerii zdjęć. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także