×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Narożnik w salonie: świetna zielona kanapa do małego wnętrza!

Narożnik w salonie: świetna zielona kanapa do małego wnętrza!

Autor: Justyna Łotowska
03 sie 2021 11:35

Ten narożnik może z powodzeniem zastąpić sofę i fotel w małym salonie, a więc zaoszczędzi dla ciebie sporo miejsca! Zobacz nowy model w zaskakująco niskiej cenie! I ta butelkowa zieleń!

Narożnik Kirsten IV to nowość polskiej marki Black Red White. Atutem nowoczesnego narożnika jest możliwość samodzielnej zmiany jego układu. Można zdecydować się na montaż w opcji lewej, bądź prawej. Indywidualnie dopasować go do metrażu i rozkładu pokoju.

To narożnik z funkcją spania, wyposażony w wygodny mechanizm rozkładania na wózku (tzw. delfin). Aby zapobiec uszkodzeniom podłogi podczas rozkładania zastosowano w nim gumowe rolki. Mebel posiada pojemnik na pościel.

Jako jego wypełnienie wykorzystano piankę oraz sprężyny faliste w siedzisku i materacu. Stanowią one gwarancję komfortu w czasie snu oraz relaksu w ciągu dnia.

Dodatkowy szef dwuigłowy ma przełożenie na wysoką trwałość i estetykę wyglądu tapicerki. Istnieje możliwość wykonania mebli w innej tkaninie, zgodnie ze wzornikiem i cennikiem dostępnym w punkcie sprzedaży.

Cena: 2049 zł
Producent: Black Red White

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także