×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesna jadalnia. Super kolekcje z polskich sklepów

Nowoczesna jadalnia. Super kolekcje z polskich sklepów

Autor: Marta Ustymowicz
28 wrz 2015 12:29
Aktualizacja: 29 wrz 2015 08:42

Białe, w drewnie lub ze szkłem. Zobacz co proponują producenci mebli do jadalni w nowoczesnym stylu.

Meble do jadalni to już nie tylko stół i krzesła. Najnowsze kolekcje muszą być wielozadaniowe, aby sprostać oczekiwaniom współczesnego konsumenta. Jakie więc są?

Najpopularniejszą funkcją, jaką posiadają dziś meble do jadalni to możliwość rozkładania. A więc powiększania ich rozmiaru. Przydaje się ona szczególnie w małych wnętrzach, gdzie nie ma miejsca na duży stół, a jednak od czasu do czasu się on przydaje. Doskonałym rozwiązaniem są więc stoły, których blat można wydłużyć nawet do 3 metrów długości. Dodatkowe elementy chowa się pod blat lub należy je schować np w szafie. To, jaki sposób przechowywania dodatkowego blatu będzie oferował stół, zależy od producenta. Jednak pod blatem mogą się znajdować nie tylko takie elementy. Modnym rozwiązaniem są dziś modele stołów, które ukryte we wnętrzu mają półeczki. Mogą one służyć do przechowywania sztućców lub serwetek. 

Podobne funkcje mają również krzesła. Modele z szufladami pod siedziskiem, jak również ustawiane jedno na drugim, pozwalają zaoszczędzić miejsce w jadalni i stanowią dodatkowe źródło miejsca do przechowywania. To zaś jest dziś najbardziej pożądaną cechą, jaką mogą posiadać współczesne meble i często decyduje o wyborze danej kolekcji. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także