Nowoczesne fotele masujące

Nowoczesne fotele masujące

Autor: ps
01 lut 2014 14:55

Masujący fotel to świetny pomysł na chwilę relaksu i odpoczynku. Jest to dosyć kosztowna inwestycja, lecz jego wartość rekompensują możliwości i design mebla. Fotel praktycznie nie generuje kosztów podczas eksploatacji. Niektórzy nazywają fotele masujące – pełnoetatowymi masażystami.

Fotel masujący – samodzielny ekspert do spraw wypoczynku to idealne urządzenie dla osób, które mają problem z kręgosłupem lub po prostu szukają chwili odprężenia. Jest to mebel luksusowy. Jego cena może sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych. Na rynku istnieją także tańsze modele. Fotele o niższej jakości wykonania oraz słabszych systemach masujących można nabyć nawet za kwotę około 1500 zł.

Za przykład tu posłużyć może fotel masujący "Massmedic MX3". Powstał dzięki współpracy profesjonalnych masażystów i ekspertów od akupunktury. Wykonany ze skóry i drewnianych podłokietników, stanowi ciekawe wysposażenie każdego wnętrza. Przewidziany jest do masażu nawet w ostrych stanach chorobowych. Posiada manualnie regulowany kąt nachylenia oparcia oraz podnóżka, regulacja podświetona na niebiesko pilotem z wyświetlaczem LED, masaż wokół własnej osi shiatsu na kark, plecy, łydki, przedramiona, na pośladki oraz stopy. Posiada 3 stopnie intensywności i siły masażu. Należy do niższej półki cenowej.

Fotel masujący "Milan" produkcji Pro-Wellness umożliwia manualną regulację intensywności, szerokości, zakresu i miejsca masażu. Posiada funkcję masażu szwedzkiego. Pełny komfort użytkownikowi zapewnia możliwość regulacji kąta pochylenia oparcia fotela, długości podnóżka oraz zamontowany pilot, poprzez który można zmieniać wszystkie programy i położenie. W MILANIE zainstalowano na stałe kilka programów masażu za pomocą różnych technik. Masaż dotyczy różnych części ciała. Dostępny jest w kolorze czarnym bądź beżowym. Pobór mocy podczas pracy to 200 W, a jego waga to 61 kg.

Fotel "Stravagante" – masujący fotel marzeń. Rodzina Massaggio wyznaczyła nowe trendy na rynku. Mebel to połączenie najnowcześniejszych rozwiązań ergonomicznych oraz rewolucyjcnych technologii 3D. Każda minuta spędzona na fotelu Stravagante to cudowny relaks, odprężenie, zachwycające wrażenia. Nowością w fotelu jest funkcja rozciągania całego ciała. Fotel to profesjonalne studio masażu, które regulować można za pomocą funkcjonalnego pilota. Posiada wbudowany odtwarzacz mp3 i słuchawki oraz wbudowany dysk USB. Jesgo prestiżowy wygląd i fason, podniesie walory każdego wnętrza.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także