×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesny salon. 3 pomysły na modne meble do salonu!

Nowoczesny salon. 3 pomysły na modne meble do salonu!

Autor: Ewa Kozioł
18 paź 2022 12:29

Jakie meble wybrać do nowoczesnego salonu? Zobacz trzy świetne kolekcje. Sprawdzą się w małym i w dużym salonie.

W nowoczesnym salonie sprawdzą się proste rozwiązania, minimalizm i funkcjonalność. Dotyczy to wszystkich elementów wystroju w tym także mebli. Postaw więc na oszczędne formy i bryły oraz dobry design. Zrezygnuj ze stylizowanej komody, szafki czy stolika. Wybierz zaś nowoczesną, lekką zabudowę na ścianę (może być ażurowa), półki i szafki o prostych kształtach, bez zdobionych frontów, regał łączący metal i drewno, szklany lub metalowy stolik. To świetne propozycje, które pięknie wyglądają i są bardzo wygodne. I właśnie takie powinny być meble w nowoczesnym salonie!

1. Białe meble do nowoczesnego salonu

Meble do salonu z kolekcji Forn zachwycają nowoczesnym designem, na który składa się minimalizm form i urzekający detal. Dekoracyjne frezy dodają im charakteru, a funkcjonalne dodatki decydują o ich użyteczności. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że meble idealnie wpisują się w aranżacje idące z duchem czasu.

Meble posiadają prowadnice umożliwiające pełne wysuwanie oraz zawiasy z wbudowanym cichym domykiem, które gwarantują lekkość zamykania frontów. Niebanalny styl kolekcji podkreśla kolorystyka, dostępna w czterwch wariantach: biały połysk, dąb delano ciemny/czarny mat, dąb delano ciemny/biały połysk, biały połysk/czarny mat. 

Cena: 1.419 zł/komoda, 599 zł/szafka RTV, 299 zł/półka, 1.889 zł/szafa.

Kolekcja dostępna jest w sklepach Black Red White.

2. Biało-czarne meble do nowoczesnego salonu

Meble do salonu z kolekcji Assen. Ich prosta linia, błyszczące, laminowane fronty oraz kontrastująca kolorystyka duochrom (czerń i biel) zachwyci każdego. Wygodny dostęp do zawartości mebla zapewniają czarne uchwyty i prowadnice z pełnym wysuwem oraz cichym domykiem.

Spójną, praktyczną i ergonomiczną zabudowę stworzysz w salonie wykorzystując witryny, regały i wiszącą półkę. 

Cena: 1.799 zł/komoda, 1.519 zł/szafka RTV, 2.149 zł/witryna, 439 zł/półka.

Kolekcja dostępna jest w sklepach Black Red White.

3. Meble do nowoczesnego salonu w kolorze dębu

Meble do salonu z kolekcji Luton oddaje surowy charakter loftu. Efektowny, loftowy styl podkreślają metalowe nóżki i uchwyty w kolorze czarny mat oraz chłodna kolorystyka dąb ribbeck brąz, która zdobi zewnętrzną część mebla oraz grafitowa listwa. Wygodę użytkowania zapewniają zawiasy i prowadnice z cichym domykiem.

Cena: 1.429 zł/komda, 1.539 zł/witryna, 439 zł/półka, 1.939 zł/regał, 1.519 zł/szafka RTV, 2.149 zł/szafa

Kolekcja dostępna jest w sklepach Black Red White.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także