×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Piękne meble. Zobacz 20 wyjątkowych pomysłów na komodę

Piękne meble. Zobacz 20 wyjątkowych pomysłów na komodę

Autor: Marta Ustymowicz
Dodano: 07 paź 2015 14:17
Zaktualizowano: 08 paź 2015 08:58

Komoda to nie tylko mebel praktyczny, ale również z bogatą historią. Zobaczcie najpiękniejsze modele do nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

Komoda to mebel z bogatą historią. Początkowo był wyłącznie skrzynią, którą stawiano na końcu łóżka i przechowywano w niej ubrania lub pościel. Z biegiem czasu dodano jej szuflady i zaczęto ustawiać nie tylko w sypialni, ale także w salonie.

Dzisiaj komoda ma prawo stać niemal w każdym pomieszczeniu, a jej pierwotny model przeszedł już chyba wszystkie możliwe metamorfozy. Na rynku dostępne są zarówno komody do przechowywania obuwia, które z powodzeniem ustawia się w przedpokoju, jak i komody, które miejsce swoje mają w kuchni, bowiem pomiędzy szufladami umiejscowione zostały specjalne półeczki na wino.

Obecnie komody najczęściej stawia się w sypialni i salonie. Nie tylko ze względu na ich praktyczność, ale także coraz piękniejszy wygląd. Komoda jako mebel daje bowiem duże pole do popisu w efektach wzorniczych. Duża powierzchnia frontów pozwala na zastosowanie ciekawych efektów wizualnych i wykorzystanie nawet najmniej spodziewanych materiałów wykończeniowych.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także