Polski design: wielofunkcyjny regał w stylu eko

Polski design: wielofunkcyjny regał w stylu eko

Autor: Justyna Łotowska
12 kwi 2022 13:47

Nomad System odpowiada na nowe potrzeby mobilnego społeczeństwa: wielofunkcyjność, jakość wykonania, długowieczność, minimalizm. Regał, a może stolik nocny? Ten mebel z polskiej pracowni "lubi się" z naturą!

Polska marka Miuform swoją kolekcją Nomad odwołuje się do idei „Less is more”. Naturalne ciepło dębowych, idealnie gładkich elementów konstrukcji w połączeniu ze stalowymi, zaokrąglonymi na brzegach półkami w kolorze antracytowym lub białym dają wrażenia haptyczne.

Półki i różnej wysokości drewniane drążki w zestawie wystarczą, by tworzyć własne wersje ażurowego regału. Inteligentny system łączenia półek i drewnianych elementów pozwala na samodzielny montaż bez użycia narzędzi i dodatkowych śrub czy wkrętów. Z części modułów można zbudować także pasujący stolik kawowy lub szafkę nocną, a multiplikując elementy, stworzymy funkcjonalną biblioteczkę. Odpowiedzialne użycie naturalnego drewna, tekturowe opakowanie i ekonomiczny transport to wyraz dbania o planetę.

Projektant/ zespół projektowy: Agnieszka Możdżer i Dawid Kalemba
Producent: B line
Cena: od 899 zł (regał S) do 4350 zł (regał xxl)

Agnieszka Możdżer i Dawid Kalemba – duet projektowy

 

Dawid – dyrektor zarządzający rodzinnej firmy meblarskiej, Agnieszka – projektantka, współtwórczyni marki Miuform. Idealnie uzupełniają się w realizacji każdego projektu. Oboje ukończyli studia podyplomowe z zarządzania designem. Doświadczenie zawodowe i specjalistyczną wiedzę o branży wyposażenia wnętrz zdobywali podczas pracy dla firm meblarskich. Razem prowadzili liczne projekty wdrożeń produktów zarówno w Polsce, jak i na rynku międzynarodowym. W swoich projektach kierują się zasadą "Form follows function”.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także