PARTNER PORTALU
Pomysł na stolik kawowy - zobacz 20 inspiracji!

Pomysł na stolik kawowy - zobacz 20 inspiracji!

Autor: bm
29 marz 2019 08:38

Stolik kawowy to tylko pozornie mało znaczący element wnętrza. Jest nie tylko podręczny i wielofunkcyjny, ale może też być dekoracją samą w sobie. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model i dopasować go stylistycznie do wnętrza.

Czytaj też: Szare meble w salonie - postaw na komfort i elegancję!

W roli stolika możemy wykorzystać wiele różnych przedmiotów, które tak naprawdę służą do czegoś innego. Może więc to być stylowa skrzynia wyciągnięta z babcinego strychu albo odpowiednio przystosowana paleta, pozostała np. po transporcie urządzenia agd. Może to być koszyk z przykryciem, puf z utwardzoną nawierzchnią, większy taboret, taca na nóżkach lub barek na kółkach. Wszystkie te przedmioty i drobne meble z powodzeniem spełnią funkcję podręcznego stolika, na który odłożymy książkę czy odstawimy kubek z herbatą.

Stoliki kawowe mogą być różnej wielkości i o różnych kształtach, dobieramy je w zależności od potrzeb i od wielkości pomieszczenia. Niektóre z nich mają liczne dodatkowe funkcje, np. szufladki, półki, kółka, wysuwane dodatkowe blaty pod laptop. Mogą być wykonane z drewna, plastiku, metalu, szkła i innych, czasem bardzo nietypowych materiałów. Stolik o oryginalnej, pięknej formie, będzie nie tylko bardzo przydatnym meblem, ale też prawdziwą ozdobą naszego salonu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także