×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Przechowywanie w salonie - szafy, komody, schowki

Przechowywanie w salonie - szafy, komody, schowki

Autor: bm
16 paź 2019 11:58

Porządek w domu jest nie do przecenienia, zwłaszcza w salonie, który służy przede wszystkim do wypoczynku. Nadmiar przedmiotów pozostawionych na wierzchu może skutecznie zepsuć nam relaks. Jak temu zaradzić?

Wystarczy poszukać odpowiednich mebli, które muszą być dopasowane wymiarami do naszego wnętrza, a jeszcze lepiej - wykonane specjalnie dla nas, pod wymiar. Jest to szczególnie ważne w niewielkich mieszkaniach, w których każdy centymetr wolnego miejsca jest na wagę złota. Mogą to być szafy i szafki wykonane na wymiar albo tradycyjne zestawy mebli wyposażone w odpowiednią ilość zamkniętej przestrzeni do przechowywania. Coraz większą popularnością wśród klientów cieszą się meble wielofunkcyjne, które pozwalają zaoszczędzić cenne miejsce w mieszkaniu, a jednocześnie zapobiegają jego zagracaniu. I tak - obok typowych komód, witryn, meblościanek i szafek, coraz chętniej wybieramy stoły i stoliki kawowe z szufladami, półkami, pojemnikami, zestawy wypoczynkowe z wbudowanym miejscem np. na laptopa, butelki z napojami, gazety czy piloty do tv. Na topie są również pufy z otwieraną górną częścią.

Jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań są meble z systemami przesuwnymi, dzięki którym oszczędzamy miejsce, zwłaszcza te wykonane na wymiar, których rolą jest m. in. wykorzystanie trudno dostępnych zakamarków w mieszkaniu. Oferta wciąż jest wzbogacana i dziś na rynku mamy nie tylko szafy przesuwne, ale też mobilne regały, które mogą być częściowo zabudowane, niskie szafki, dzięi którym można zagospodarować miejsca od niskimi skosami itp. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także