Przestrzeń biura. Zobacz jak najlepiej urządzić open space

Przestrzeń biura. Zobacz jak najlepiej urządzić open space

Autor: Marta Ustymowicz
26 marz 2015 08:50

Biura w stylu open space są modne i wygodne. Można je urządzić w designerski sposób i podkreślić standard firmy. Aby dobrze zaprezentować przestrzeń biura, wystarczy wybrać odpowiednie meble.

Open space w biurze to coraz częstsze "zjawisko". Nie dotyczy to wyłącznie korporacji, ale także małych przedsiębiorstw, szczególnie takich, które zatrudniają młodych ludzi czy freelancerów. Szczególnie ci młodzi pracownicy nie specjalnie chcą być przykuci do biurka na kilka godzin, toteż stwarza się dla miejsca, które pozwalają na mniej formalną pracę. 

Siedzenie na sofach, pufach, miękkich workach z laptopem na kolanach sprzyja kreatywnej pracy i nieskrępowanym kontaktom z innymi pracownikami. Jednak każdy czasem potrzebuje chwili spokoju. Wówczas sprawdzą się doskonale sofy zamknięte z trzech stron ścianką, która nie tylko tłumi hałasy, ale zapewnia także nieco prywatności.

W każdym biurze, a szczególnie typu open space, powinno znaleźć się miejsce do spotkań w większym gronie, niekoniecznie musi to być przeszklona sala konferencyjna, doskonale sprawdzą się również sofy i pufy ustawione w jednym miejscu. Tym bardziej,  że takie miejsce przyda się nie tylko w chwili wewnętrznych konferencji w firmie, ale także w przypadku wizyty gości, np. kontrahentów. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także