×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Rozkładana wersalka. Piękne i tanie meble do salonu

Rozkładana wersalka. Piękne i tanie meble do salonu

Autor: Alicja Pietrowska
Dodano: 03 wrz 2015 11:57
Zaktualizowano: 04 wrz 2015 08:36

Wersalka to mebel nieco zapomniany. A szkoda - dostępne aktualnie modele są nie tylko ładne, ale też atrakcyjne jeśli chodzi o cenę. Zobaczcie co proponują polskie sklepy.

Wersalka to mebel który pasuje do każdego wnętrza. Jest idealny zarówno do przestronnego pokoju dziennego, jak i niewielkiego pokoju nastolatka. Ponadto, jest świetnym "tłem" dla pozostałych elementów wyposażenia salonu.

Jednak do zakupu wersalki zachęcają także inne zalety. Wśród nich możemy wymienić trwałość tkaniny obiciowej i dość dużą powierzchnię spania. Ważną zaletą wersalki dla wielu polaków jest także to, że mebel ten posiada pojemnik na pościel, który umożliwia wygodne przechowywanie pościeli, koca czy poza sezonem odzieży zimowej. 

Dziś prezentujemy wersalki, które z pewnością wyróżnią się na tle salonu. Hitem sezonu są modele obite tkaninami w kolorach ziemi, np. w kolorze beżowym, brązowym czy szarym. Ich siedziska mają także proste w formie siedziska i oparcia. Ta swego rodzaju surowość form łagodzona jest przez bardziej dekoracyjne poduchy oparciowe, zaokrąglony przód siedziska czy dekoracyjne pikowania. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także