PARTNER PORTALU
Salon na topie. Meble w stylu vintage

Salon na topie. Meble w stylu vintage

Autor: Marta Ustymowicz
08 cze 2017 11:52

Meble w stylu vintage są obecnie bardzo popularne. Nie tylko te odnowione, ale również takie, jakie znajdziemy obecnie w salonach z wyposażeniem wnętrz.

Vintage to jeden z tych trendów, który od kilku lat jest cały czas obecny w naszych wnętrzach. Cechy charakterystyczne? Design inspirowany latami 50. i 60. oraz wysokiej jakości materiały. Jego unikalna estetyka i innowacyjność wzięła się z połączenia wielu różnych nurtów w historii sztuki i wzornictwa. Wyraźnie zauważyć można, że w tym kierunku podąża coraz więcej topowych projektantów. Również polskie marki mogą pochwalić się szeroką ofertą mebli oraz oświetlenia w tym stylu. Eksperci z showroomu Euforma przygotowali TOP 10 polskich produktów, właśnie w stylu vintage.

Nowoczesna interpretacja designu z ubiegłego wieku to świetna możliwość nadania charakteru naszemu wnętrzu, które łączą w sobie zarówno ponadczasową klasykę, jak i ciekawe rozwiązania. Uniwersalna prostota i funkcjonalność to elementy, które współczesnym wnętrzom nadają oryginalnego charakteru. Sprawdźmy zatem, czy jest za co pokochać design inspirowany latami 50. i 60.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także