PARTNER PORTALU
Słynna holenderska marka z kolekcją na 2021 rok: wybraliśmy 12 najciekawszych pomysłów!

Słynna holenderska marka z kolekcją na 2021 rok: wybraliśmy 12 najciekawszych pomysłów!

Autor: Justyna Łotowska
06 paź 2020 12:18

Pojawiła się już pełna kolekcja HKliving  na 2021 rok. To zaprojektowane w duchu modern vintage meble i dodatki, które stworzą spójną i zapadająca w pamięć aranżację. Wybraliśmy 12 najciekawszych naszym zdaniem propozycji! Jak wam się podoba taki pomysł na wnętrze?

Marka HKliving w kolekcji na 2021 rok ukazuje zupełnie inne oblicze – odmłodzone, bardziej żywiołowe i radośniejsze. Poduszki i obicia niektórych mebli, np. ławy, z nowej kolekcji marki zdobią popularne w latach 70. XX wieku regularnie powtarzające się, drobne motywy kwiatowe, realistyczne albo mocno zgeometryzowane, a także wzory zwierzęce z następnej dekady rodem (zadziwiające, jak „łączki” i panterki czy pasy zebry harmonijnie razem wyglądają). Te oryginalne desenie są efektem współpracy z Doris, a właściwie Kim Wijte, holenderską poszukiwaczką skarbów vintage, pasjonatką projektowania, mody i rzemiosła. Projektanci HKliving wspólnie z nią stworzyli – jak mówią – „coś kwiatowego, coś szykownego, coś buduarowego”, co dodało modowego charakteru produktom firmy. 

W dekoracjach na ścianę uwagę zwracają z kolei zwłaszcza monochromatyczne obrazy z reliefowymi ornamentami, jak również grafiki, które wyglądają, jakby zostały narysowane kredą na szkolnej tablicy. 

Jaka kanapa do salonu? Trendy 20021

Do rodziny sof dołączyły modele w nowych, pięknych tkaninach – welwecie i aksamicie sztruksowym w odcieniach szarego kamienia, błękitu królewskiego i starego złota. Proponowane meble są modułowe, można więc idealnie dopasować ich wielkość do własnych potrzeb i oczywiście do wielkości pomieszczenia, a także – co bardzo istotne – nadać mu niemal dowolną formę, np. w kształcie litery I, L lub U i jeszcze wkomponować w konstrukcję stolik kawowy. 

Wszystkie meble, dodatki i akcesoria z nowej kolekcji HK Living dostępne są u polskiego dystrybutora marki, firmy BM Housing. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także