Sofa Hot Dog i fotel Burger: co za pomysł!

Sofa Hot Dog i fotel Burger: co za pomysł!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 cze 2020 13:03

Mówi się, że dwie najlepsze rzeczy w życiu człowieka to jedzenie i leżenie. Ten sprytny mebel pozwoli nam połączyć obie te przyjemności. Jeśli myślicie, że widzieliście już wszystko, zobaczcie projekt słynnego projektanta. Meble można kupić w Polsce!

Job Smeets to jeden z najciekawszych współczesnych projektantów. Urodził się w 1969 r. w Belgii. W 1998 roku założył Studio Job, które prowadzi wraz z graficzką Nynke Tynagel. Jednym z jego niezwyczajnych projektów jest sofa Hot Dog, w duecie z fotelem Burger.

Co tu kryć, sofa Hot Dog wygląda jak amerykańska parówka w bułce. Wbrew pozorom, jest jednak wyjątkowo starannie wykonana, a dbałość o każdy detal sprawi, że naprawdę dobrze się prezentuje. Pomieści swobodnie trzy osoby, a poduszki są rzecz jasna opcjonalne. Fotel Burger także może się pochwalić wygodnym siedziskiem. Obicie mebli wykonano z poliestru, bawełny, wiskozy, akrylu i lnu, dzięki czemu uzyskano różnorodne faktury.

Producent - włoska marka Seletti - wykonuje je na zamówienie, dlatego czas oczekiwania to nawet 10 i więcej tygodni. Cena sofy: ok. 22 tys. zł bez poduszek, ok. 28 tys. zł z poduszkami. Cena fotela: ok. 15 tys. zł bez poduszek, ok. 23 tys. z poduszkami. Meble dostępne np. w sklepie Fabryka Form.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także