PARTNER PORTALU
Sofa i fotel - zobacz 20 funkcjonalnych zestawów z polskich sklepów!

Sofa i fotel - zobacz 20 funkcjonalnych zestawów z polskich sklepów!

Autor: bm
27 lis 2019 11:53

Zestaw sofa plus fotel jest popularną alternatywą dla narożnika, chętnie wybieraną szczególnie przez posiadaczy niewielkich mieszkań. Mamy dla was 20 praktycznych i uniwersalnych kolekcji od polskich producentów.

Czytaj też: Kolorowa sofa w salonie - zobacz 25 propozycji!

Sofa może być dwu- lub trzyosobowa, w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnych użytkowników, a także od gabarytów mieszkania. Wśród prezentowanych zestawów są propozycje różniące się zarówno stylem, jak i funkcjami - część z nich posiada funkcję spania, inne z kolei - ruchome zagłówki, funkcję relaksu czy obrotową podstawę fotela. Pod względem kolorystycznym zestawy mogą stanowić jednolitą całość, ale modne jest obecnie "mieszanie" kolorów. Fotel może być w kontrastowym w stosunku do sofy obiciu lub tylko subtelnie różnić się od niej odcieniem.

Zestaw wypoczynkowy składający się z sofy lub niewielkiego narożnika oraz fotela to dobre rozwiązanie do małych mieszkań, w których nie zmieszczą się rozbudowane zestawy wypoczynkowe, a dodatkowe miejsce do siedzenia będzie na wagę złota. Takie zestawienie nie zajmie zbyt wiele miejsca, poza tym jest "elastyczne", bo niewielki fotel i sofę łatwo przestawiać z miejsca na miejsce i zmieniać tym samym aranżację wnętrza. Jeśli dodatkowo kanapa wyposażona jest w funkcję okazjonalnego spania, staje się funkcjonalnym i uniwersalnym meblem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także